Bozulan Word Dokümaları İçin En İyi 4 Program

Şüphesiz Word, hem iş hem bireysel kullanıcılar için olmaz ise olmaz bir paket program üyesi. İster iş hayatında bulunun, ister kişisel ihtiyaçlarınız olsun, Microsoft Office paket programlardan Word ürününü muhakkak kullanmışsınızdır. Muhakkak ki özel veya önemli bilgilerinizi de Word dosyaları ile tutuyorsunuzdur. Bu ya internet veya kart şifre veya bilgilerini olabilir, ya da önemli iş dokümanlarını olabilir. Ve bu dokümanlarınızın başına bi şey gelmemesi için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz.

Yalnız bu dokümanlarınız herhangi birisinin müdahalesi olmadan bile bozulabilir. Bunda sizin herhangi bir suçunuz yoktur. Tamamen Office’den kaynaklı sorunlardan dolayı canınız fena halde sıkılabilir.

İşte bu yazımızda bu tip durumlarda kullanabileceğiniz, en iyi 5 Word belgesi onarım programı hakkında bilgiler vereceğim;

Remo Repair Word

Ücreti 39 $ olan Remo Repair Word’ün Trial sürümü de mevcut.

Office 2000 ve sonrası sürümler için desteği bulunan uygulama, .doc ve .docx uzantılarını düzeltebiliyor.

Mac ve Windows sürümü bulunan Remo Repair Word’e altta ki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.remosoftware.com/remo-repair-word

DataNumen Word Repair

Ücreti 89,95 $ olan DataNumen’in trial versiyonu da bulunmaktadır.

Ücreti Remo Repair Word’de göre daha pahalı olan DataNumen, kendilerini bu alanda ki en iyi olduklarını dile getiriyorlar.

Office Word’ün 6.0, 95, 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2010 ve 2013 sürümlerini destekleyen DataNumen, hem .doc hemde .docx uzantılarına destek vermekte.

DataNumen, orjinal içeriği şekli ile koruyarak, birebir kurtardığını belirtiyor. İster grup grup, ister tek tek de düzeltme imkanı sağlamakta.

Sıkıştırılmış diskler, CD-ROM’lar ve hatta floppy disklerde ki Word dosyalarını kurtarma seçeni sunan DataNumen, kullanıcı dostu arayüz ve Internet Explorer entegrasyonu da mevcut

Link: https://shopper.mycommerce.com/checkout/product/15343-3

Stellar Phoenix Word Repair

Ücreti 49 $ olan Stellar Phoenix Word Repair’in trial sürümü de mevcut.

Hasarlı Word ürünlerini tamir edebilen Stellar, belgenizde bulunan imajlara kadar geri dönüşüm sağlamakta.

“Simple Repair”, “Advance Repair” ve “Raw Repair” seçenekleri bulunan Phoenix, Word 2000, 2002, 2003, 2007, 2010 ve 2013 sürümlerini desteklemekte.

Link: http://www.stellarinfo.com/word-recovery.htm

Kernel for Word

Ücreti 49 $ olan uygulamanın diğer uygulamalarda olduğu gibi ücretisiz sürümü bulunmaktadır.

Kullanıcı arayüzü oldukça iyi olan Kernel for Word ile belgenizde bulunan resimler, bağlantılar ve formatlar geri getirilebiliyor.

.doc, .docx, .dot, .dotx,  .docm ve .dotm uzantılarını destekleyen Kernel for Word, trial formasında diğerlerinden farklı olarak süre değil, Demo damgası ile belirtmektedir.

Link: http://www.repairdocfile.com

Bir Cevap Yazın