Bitport.io : Torrent’ları Bulut Hesabınıza İndirin!

Bugün size oldukça güzel bir siteyi tanıtacağım. Bitport, torrent indirme işlemini bir hayli hızlandıran ve kolaylaştıran internet sitesi.

Bedava ve ücretli hizmetleri bulunan Bitport, torrent dosyasını veya magnet linkini site de bulunan torrent indirme alanına girdiğiniz zaman indirme işlemi başlıyor. İndirme işlemi bittiğinde bulut saklama alanınıza kayıt ediliyor ve dilediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak dilediğiniz zaman dosyayı bilgisayarınıza indirip, dilerseniz hesabınızdan da silebilirsiniz.

Bitport’un en büyük avantajı ise datacenter’ların barındırdığı internet hızı özelliği. Malum, Türkiye’de ki bir çok evde sözde 8 Mbps, gerçekte ancak 1 Mbps’i bulan hız mevcut. Ama Bitport, datacenterda barındırıldığı için datacenter’larda bulunan internet hızları bir hayli yüksek olmasından dolayı ilgili indirme işlemi de o kadar hızlı oluyor. Üstelik bu hız sayesinde, indirdiğiniz torrentin seeder’ı, yani gönderici bilgisayar sayısı çok az olmasından doğan yavaşlığı da büyük oranda ortadan kaldırıyor.

Bir diğer güzel özelliği ise kendi içerisinde de arama yapabiliyor olması. Yani sizin aradığınız torrent verileri başka bir Bitport kullanıcısında da mevcut ise hemen sizin hesabınıza yansıyor.

Üyelik Planları:

bitport_plans

 

 

 

 

Birkaç görüntü

 

 

 

 

 

 

 

Daha fazlası için : bitport.io

 

 

Bir Cevap Yazın