Facebook Emojilerini Bilgisayardan Göndermek

Facebook Messenger’larda hayatımıza iyice giren, facebook çıkartmalarını normalde sadece mobil uygulamalardan gönderebiliyoruz. Bu yazımızda o ünlü ifadeleri (emoji) bilgisayarımızdan da nasıl gönderebiliriz onu anlatmaya çalışacağız.

Günümüz haberleşmelerinde emojilerin yeri tartışmasızdır. Bir çok duygusal ifadelerimizi ister anlatmak için, ister iyice betimlemek için emojilere ihtiyaç duymaktayız.

Tarayıcınıza indirebileceğiniz eklentiler sayesinde artık internet tarayıcınız üzerinden de bu ifadeleri arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz

İşte sizler için derlediğimiz en iyi dört Facebook emoji uzantısı:

Facemoji

Firefox ve Chrome’a destek veren Facemoji içerisinde 300 adet çıkartma (stickers), 200 adet de emoji barındırmakta.

İlk olarak eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra Facebook giriş sayfasına yönlendirileceksiniz ve hesabınız ile oturum açmanız gerekecek.

 

Facemoji-Login

 

 

 

 

 

 

Girişi gerçekleştirdikten sonra aşağıda da görebileceğiniz gibi emojilerin olduğu alanı konuşma sekmesinde görebileceksiniz.

Facemoji-icon

 

 

 

 

Adres: facemoji.com

Chat Stickers

Firefox ve Chrome için eklentileri bulunan Chat Stickers’ı, tarayıcınıza ekledikten sonra direk olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chat-Sticker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres: chatstickers.com

Stickers For Fb

Stickers For Fb, Chrome ve Firefox içinde eklenti barındırmakta. Internet Explorer, Safari ve Opera içinde yakında eklenti çıkartacaklar.

Stickers-For-Fb2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link: allbrowserguide.com

Bir Cevap Yazın